mobileHolter DLA PACJENTA

 

 

mobileHolter to wielodobowe badanie EKG

 

Badania naukowe TeleMARC wykazały ponad dwukrotnie większe prawdopodobieństwo postawienia diagnozy arytmii po przeprowadzeniu wielodobowego monitorowania serca, niż po badaniu dobowym holterem. Decyzję o długości trwania badania podejmujesz wraz ze swoim lekarzem prowadzącym.

 

Urządzenie PocketECG, które nosisz na sobie, jest małe, dyskretne i proste w obsłudze

PocketECG rejestruje każde uderzenie serca, a także zdarzenia, których nie odczuwasz. Badając się możesz więc prowadzić normalne życie - uprawiać sport, podróżować, pracować, opiekować się dziećmi. Jeśli w trakcie trwania badania poczujesz niepokojące symptomy (jak palpitacje, duszności, kołatanie serca czy inne) - zaznaczasz moment ich wystąpienia korzystając z opcji “Zgłoś symptom” na ekranie dotykowym urządzenia.

 

Nie musisz czekać w kolejce na badanie EKG

Dzięki ofercie kurierskiej możesz odebrać urządzenie do wielodobowego monitorowania pracy serca w dogodnym miejscu i czasie (w domu, w pracy).

 

Centrum Monitorowania czuwa nad jakością zapisu badania

Jeśli niedokładnie przykleisz elektrody i zapis badania będzie nieczytelny, Centrum Monitorowania skontaktuje się z Tobą i wyjaśni jak poprawić umocowanie elektrod. Możesz również w każdej chwili zadzwonić na numer infolinii Centrum Monitorowania, gdzie wyszkolony personel odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, pomoże uruchomić sesję badania a także przypomni Ci o konieczności doładowania baterii.  

 

W ciągu trzech dni roboczych otrzymasz wynik końcowy badania z opisem, czyli tzw. raport

Zapis EKG jest przesyłany na serwer Centrum Monitorowania. Po zakończeniu sesji badania technicy elektrokardiologii stworzą szczegółowy raport pracy Twojego serca a lekarz kardiolog zanalizuje i podpisze ten dokument.

 

 

© Medicalgorithmics Polska 2018
realizacja: Podpunkt